Üye İşlemleri Alışveriş Sepeti
+90 (216) 99 000 99 Kampanyalar Biz Kimiz?
Alan Adı Hosting Sunucu Marka SSL Projeler SSS Belgeler BTS Forum
Anasayfa » SSL Sertifikaları » Verisign Secure Site + SAN SSL

Verisign Secure Site + SAN SSL SERTİFİKA DETAYLARI

 • Sigorta
 • 99% Browser Uyumu
 • 7/24 Online Destek
 • 7/24 Telefon Desteği
 • Online Yönetilebilme
 • Başvuruda Belge Gereksinimi
 • Alt Alan Adı Desteği
 • Gelişmiş Doğrulama (EV)
 • Dinamik Site Mühürü
 • Yeniden Oluşturulabilme
 • Mobil Cihaz Uyumluluğu
 • Ücretsiz Kurulum Desteği
 • Sigorta Değeri250.000 $
 • Aktiflik Süresi1~15 Gun
 • Domain Sayısı20

5899.00 $/Yıl

Bilgi: SSL alacağınız sitenin size ait özel bir ip adresine sahip olması gerekir. Sitenizin özel ip adresi yok ise IP almak için buraya tıklayınız.
* Hostunuz farklı firmada olsada bizden özel IP alabilirsiniz.
* IP alımınızda ücretsiz saldırı koruma paketinden faydalanırsınız.

Detaylı Bilgi:

VeriSign Secure Site + SAN (Subject Alt. Name) Paketi özellikle Microsoft Exchange Server ve Microsoft Communications Server ailesi için tasarlanmış bir üründür. VeriSign Secure Site + SAN paketi 4 adet alan adı desteği ile birlikte gelmekte ve 20 alan adına kadar desteklemektedir. Microsoft Exchange ve ISA sunucuları ile tam entegre çalışır.

 

Kurum adına tescil edilmiş bütün alan adları, intranet ve extranet adresleri tek bir VeriSign Secure Site + SAN SSL Sertifkası ile korumak mümkündür. SAN Paketinde desteklenen x509 Common Name formatları www.firma.com , www.firma.net , www.digerfirma.com, local.eposta , özel IP adresleri( örn. 192.168.1.7 gibi bkz. RFC 1597) şeklinde olabilir. VeriSign Secure Site + SAN SSL Sertifikanızı http, pop3, imap, smtp gibi SSL destekli bütün uygulamalarınızda kullanabilirsiniz. True BussinessID +SAN SSL Sertifikaları ücretsiz Geotrust Onaylı Dinamik site mührü ile birlikte sağlanmaktadır

 

VeriSign Secure Site + SAN bütün masaüstü tarayıcılarla %99.99 uyumludur. Mobil cihaz tarayıcı desteği iPhone, Netfront 3.1+ for Nokia; Opera 7+; Palm/Handspring Blazer 2.0+; MS Internet Explorer-Pocket PC 2003+; MS Internet Explorer-Smartphone 2003+; Blackberry 4.0+; and ATT WAP 1.0. Sony Playstation Portable, Sony Netjuke Audio, Brew, NTT Do Co Mo, Vodafone olarak sıralanabilir.


VeriSign Secure Site + SAN SSL Sertifikası müstakbel kurumsal altyapı değişikliklerine karşı en esnek çözümü sunar, Sertifikanın ömrü boyunca SAN paketine dahilinde kullanılan alan adları ve diğer tüm adresler istenildiği zaman değiştirilebilir ve yeni sertifka üretilebilir.

 

VeriSign Secure Site + SAN Paketi ile sertifikanıza ihtiyaç duydukça ilave subdomainler ekleyebilir (maximum 20 adet) veya mevcut subdomain adreslerini değiştirebilirsiniz.

 


VeriSign Secure Site + SAN ile birlikte Geotrust Onaylı Dinamik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

 

VeriSign Secure Site + SAN yüksek seviyeli bir güven ürünü olduğu için sertifika başvurusu değerlendirme sürecinde resmi belge beyanı gerektirmektedir. Beyan edilen belgeler sertifika başvurusu yapan kuruluşun ticari faaliyet, izin veya ruhsat belgelerinden oluşmaktadır. Belgelerin kabulu ve denetim kurumlarınca incelenip onaylanması zaman alabilmektedir. Bu sebeple sertifika teslim süresi 3-4 gün kadar sürebilmektedir. Eğer firmanıza ait Dun And Bradstreet (DUNS) Numaranız varsa işlemleriniz oldukça hızlanacaktır. DUNS numaranızı kontrol etmek için tıklayınız ( http://fedgov.dnb.com/webform/CCRSearch.do )

 

Bir Verisign ürünü olan VeriSign Secure Site + SAN diğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır..

 

VeriSign Secure Site + SAN sertifikaları "Equifax Secure Certificate Authority Class 3" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır. Bu sertifika bütün mevcut işletim sistemlerinin ve mobil cihazların sertifika deposunda bulunmaktadır.

 

VeriSign Secure Site + SAN sertifikaları Sertifika ömrü boyunca oluşabilecek veri kayıplarına karşı sigortalıdır.

Yöncü Bilişim
Hizmetlerimiz
Ücretsiz Servisler
Sosyal Medyada Biz
Hesap ve IBAN Numaraları Adres, Telefon ve Kroki Belgeler ve İzinler İnsan Kaynakları Referanslarımız İletişim Bilgileri Ücretsiz Üyelik Destek Sistemi Privacy Policy Sözleşmeler Hakkımızda Kadromuz SSS
Bedava .tk Uzantılı Domain VDS, VPS Sanal Sunucu WhatsApp Business API SSL Güvenlik Sertifikası Alan Adı API ve Bayilik Marka Tescil Hizmeti Web Tasarım Hizmeti Web Hosting Hizmeti Mail Hosting Hizmeti Yeni Alan Adı Kaydı Alan Adı Backorder Alan Adı Transfer Sunucu Kiralama
Hizmetlerde Online Yönetim Üyeler Arası Aktarım Alan Adı Transfer Kilidi A Record IP Yönlendirme Mail ve SMS Hatırlatma Whois Gizlilik Koruma Alt İsim Sunucu Oluşturma Hazır Uygulama Kurulumu Yapım Aşamasında Sayfası İletişim Bilgi Değiştirme DNS Yönlendirme URL Yönlendirme Satılık Sayfası Teklif Sayfası
Destek Merkezi: Yöncü Bilişim Çözümleri Ltd. Şti.
Tel: +90 (216) 99 000 99 - Faks: +90 (216) 344 18 90
Copyright © 2001 - 2024
Yöncü Bilişim Çözümleri bir OSBIL Markasıdır
Osbil Technology Ltd. - Serbest Liman Bölgesi
S.L.B.T. 447, No:435 Gazimağusa KKTC
Yöncü SSL