Üye İşlemleri Alışveriş Sepeti
+90 (216) 99 000 99 Kampanyalar Biz Kimiz?
Alan Adı Hosting Sunucu Marka SSL Projeler SSS Belgeler BTS Forum
Anasayfa » Hosting » Ücretsiz Hazır Web Tasarım Uygulama Kurulumları

Ücretsiz Olarak Kurulum Talebinde Bulunabileceğiniz Uygulamalar

Altta belirtilen uygulamalar sadece Linux sunucularda PHP destekli hostinglere kurulabilir. Kurulum için hosting alımından sonra bize bilgi vererek istediğiniz uygulamanın kurulumunu talep edebilirsiniz. İstek talebinizi bize mail yolu veya destek sisteminden iletmeniz gerekmektedir. Kurulumunuz 1-2 saate kadar tamamlanmış olur ve sitenin admin şifreleri size iletilir.

Hazır uygulama kurulumlarında standart veya özel gösterilen istek temalar ile yapılır. Uygulama kurulumdan sonra sitenin güvenlik, güncelleme, düzenleme, eklenti ve tema kurma ve benzeri diğer uygulama içi özellikleri ile ilgili destek verilmemektedir.

Her hosting için bir sefer ücretsiz olarak uygulama kurulumu yapılmaktadır. Aynı hosta 2.kurulum taleplerinde 10 TL ücret talep edilmektedir. Farklı firmadaki hostinglere uygulama kurulumlarında 25 TL ücret talep edilmektedir.

WordPress

Dünyanın en yaygın içerik yönetim sistemlerinden (CMS) biridir. Yaygın olarak kullanılmasının temelinde açık kaynak kodlu yapısı, kolay kurulumu ve kullanıcılar tarafından üretilen tema ve eklenti desteği bulunmaktadır.

Joomla

Joomla, ödüllü bir içerik yönetim sistemidir. Basit bir blog sitesinden kapsamlı bir alışveriş sitesine kadar bir çok web sitesini joomla ile yapabilirsiniz.Joomla binlerce tema ve modüle sahiptir.

MyBB

MyBulletinBoard (MyBB) PHP kodlama dili ile yazılmış, MySQL veritabanı ile kullanılan eklentiler ile geliştirilebilen ücretsiz bir forum sistemidir. Güvenlik ağırlıklı güncelleştirilmiş versiyonları ve gönüllü destekçilerin yaptıkları tema ve eklentilerle kullanılabilir.

MK Portal

Mk popüler bir yazılımdır. Birçok forum sistemiyle kolaylıkla entegre edilebilen bu yazılım oldukça rağbet gören bir içerik yönetim sistemidir.

phpBB

Dünya çapında milyonların yüklediği phpBB?, hiç şüphesiz bir topluluk desteği ve oluşumu için kullanılan en popüler forum yazılımdır.

OSCommerce

osCommerce GNU GPL Lisansı altında kullanılabilen açık kaynak kodlu bir e-ticaret çözümüdür. osCommerce yazılım için hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan ürünlerinizi Internet üzerinden satışa sunabilmenize, mağazanızın yönetimini kolayca yapabilmenize olanak sağlar.

PrestaShop

Prestashop kurulumu ve yönetimi kolay olan,dünyanın en iyi açık kaynak kodlu yazılımlarından biridir.Yönetim paneli çok kullanışlıdır.Yüzlerce tema ve modüle sahiptir.Sizde şık ve kullanımı rahat bir e-ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız prestashop tam size göre.

Drupal

Drupal, web tabanlı bir İçerik Yönetim Sistemidir. Drupal ile tek kullanıcılı kişisel sitelerden, çok kullanıcılı topluluk sitelerine kadar her türlü siteyi kolayca yapabilirsiniz. Güçlü tema özellikleri sayesinde sitenizin istediğiniz her köşesini kendi sevdiğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.Dünyada oldukça popülerdir.

SMF Forum

Simplemachines, günümüzde en popüler ücretsiz forum yazılımları arasındadır.. Kullanışlı arayüzlere sahiptir.

PHP-Nuke

Php-Nuke, ile yapılmış bir siteyi internette sörf yaparken mutlaka ziyaret etmişinizdir. Portal tarzında yapıya sahip bir yazılım oldukça popülerdir.

Yöncü Bilişim
Hizmetlerimiz
Ücretsiz Servisler
Sosyal Medyada Biz
Hesap ve IBAN Numaraları Adres, Telefon ve Kroki Belgeler ve İzinler İnsan Kaynakları Referanslarımız İletişim Bilgileri Ücretsiz Üyelik Destek Sistemi Privacy Policy Sözleşmeler Hakkımızda Kadromuz SSS
Bedava .tk Uzantılı Domain VDS, VPS Sanal Sunucu WhatsApp Business API SSL Güvenlik Sertifikası Alan Adı API ve Bayilik Marka Tescil Hizmeti Web Tasarım Hizmeti Web Hosting Hizmeti Mail Hosting Hizmeti Yeni Alan Adı Kaydı Alan Adı Backorder Alan Adı Transfer Sunucu Kiralama
Hizmetlerde Online Yönetim Üyeler Arası Aktarım Alan Adı Transfer Kilidi A Record IP Yönlendirme Mail ve SMS Hatırlatma Whois Gizlilik Koruma Alt İsim Sunucu Oluşturma Hazır Uygulama Kurulumu Yapım Aşamasında Sayfası İletişim Bilgi Değiştirme DNS Yönlendirme URL Yönlendirme Satılık Sayfası Teklif Sayfası
Destek Merkezi: Yöncü Bilişim Çözümleri Ltd. Şti.
Tel: +90 (216) 99 000 99 - Faks: +90 (216) 344 18 90
Copyright © 2001 - 2024
Yöncü Bilişim Çözümleri bir OSBIL Markasıdır
Osbil Technology Ltd. - Serbest Liman Bölgesi
S.L.B.T. 447, No:435 Gazimağusa KKTC
Yöncü SSL