Üye İşlemleri Alışveriş Sepeti
+90 (216) 99 000 99 Kampanyalar Biz Kimiz?
Alan Adı Hosting Sunucu Marka SSL Projeler SSS Belgeler BTS Forum
Anasayfa » Forum » Yöncü Bilişim API ve Eklentileri » WHMCS Eklentileri » WHMCS Üyeler Arası Alan Adı Transferi Modülü [YÖNCÜ]
Forum Anasayfa Yeni Üyelik Üye Girişi Şifremi Unutum Son Konular Güncel Konular Aktif Üyeler Forumda Ara

WHMCS Üyeler Arası Alan Adı Transferi Modülü [YÖNCÜ]

padisah
Tarihi: 08-11-2015 21:15
Yöncü alan adı bayiliği modülünü kullananlar için geliştirmeniz gereken bir modüldür veya bir eklentidir WHMCS ile Üyeleriniz arasında alan adı transferi yapmak gereklidir fakat biz yöncünün alan adı bayiliğini kullandığımız için böyle bir modüle veya eklentiye ihtiyac duyuyoruz gereğini arz ederim bi bilgilendirme söylemenizi bekliyorum.2.Olarak Alan Adı Bayilik Modülüne ALAN ADI ALT İSIM SUNUCU YÖNETIMI Bölümü Eklenmesini Arz Ederim.
Rıdvan.D.
Tarihi: 08-11-2015 21:46
WHMCS'de müşterilerinizin alan adını sizin Yöncü üyeliğinizden farklı bir Yöncü üyesine aktarabilmesini mi istiyorsunuz?
padisah
Tarihi: 08-11-2015 21:54
Hayır Rıdvan Bey,Şimdi ben yöncünün alan adı bayiliğini kullanmaktayım örnek olarak www.dsd.com mert diye bir müşterimin hesabında bu kişi erkan adlı müşterime alan adını transfer edicek bunun için bir modül yöncünün alan adını farklı bir üyeye aktarma sistemi gibi bir modül istemekteyim veya alan adı bayiliğine bu sistemide ekleyiniz2.Olarak Alan Adı Bayilik Modülüne ALAN ADI ALT İSIM SUNUCU YÖNETIMI Bölümü Eklenmesini Arz Ederim.
Rıdvan.D.
Tarihi: 08-11-2015 22:25
Modül geliştirmesi bir süreliğine askıya alınmıştır. Altyapıda bazı değişimler yapıyoruz. Yazılım tarafında yoğunluğumuz var bu neden ile 2-4 ay sürebilir, sonrasında modülde geliştirmeler olacak. Üyeler arası aktarım güvenlik sorunu oluşturabileceğinden yapılmayabilir.
padisah
Tarihi: 09-11-2015 08:54
Alan Adı Transfer İçin Günvelik Sorusu Sorması Güvenliği Bence Yeterlidir. Zaten Herkesin Hesabı Özenle Korunuyor.

Alan Adı Bayilerinizdeki Whmcs Modülü Çok Eksik Var Aşşağıdaki Alan Adı Sistemlerininde Eklenmesi Gerekiyor Müşterilerimiz Kendileri Yönetmek İstemekte Lütfen Bu Modülü Biraz Geliştirin..!!

1:ALAN ADINI FARKLI ÜYEYE AKTAR [WHMCS MÜŞTERİLERİ ARASINDA]

2:ALAN ADI IP YÖNLENDIRME

3:ALAN ADI ALT İSIM SUNUCU YÖNETIMI

4:ALAN ADI URL YÖNLENDİRME.

5:ALAN ADI ALT İSİM SUNUCUAlan Adı Bayilerinizdeki Whmcs Modülü LÜTFEN GELİŞTİRİN ... BİŞEY ORTAYA KOYDUNUZ BARİ GÜZEL OLSUN YANIT BEKLİYORUM RIDVAN BEY .
Yöncü Bilişim
Hizmetlerimiz
Ücretsiz Servisler
Sosyal Medyada Biz
Hesap ve IBAN Numaraları Adres, Telefon ve Kroki Belgeler ve İzinler İnsan Kaynakları Referanslarımız İletişim Bilgileri Ücretsiz Üyelik Destek Sistemi Privacy Policy Sözleşmeler Hakkımızda Kadromuz SSS
Bedava .tk Uzantılı Domain VDS, VPS Sanal Sunucu WhatsApp Business API SSL Güvenlik Sertifikası Alan Adı API ve Bayilik Marka Tescil Hizmeti Web Tasarım Hizmeti Web Hosting Hizmeti Mail Hosting Hizmeti Yeni Alan Adı Kaydı Alan Adı Backorder Alan Adı Transfer Sunucu Kiralama
Hizmetlerde Online Yönetim Üyeler Arası Aktarım Alan Adı Transfer Kilidi A Record IP Yönlendirme Mail ve SMS Hatırlatma Whois Gizlilik Koruma Alt İsim Sunucu Oluşturma Hazır Uygulama Kurulumu Yapım Aşamasında Sayfası İletişim Bilgi Değiştirme DNS Yönlendirme URL Yönlendirme Satılık Sayfası Teklif Sayfası
Destek Merkezi: Yöncü Bilişim Çözümleri Ltd. Şti.
Tel: +90 (216) 99 000 99 - Faks: +90 (216) 344 18 90
Copyright © 2001 - 2024
Yöncü Bilişim Çözümleri bir OSBIL Markasıdır
Osbil Technology Ltd. - Serbest Liman Bölgesi
S.L.B.T. 447, No:435 Gazimağusa KKTC
Yöncü SSL