Üye İşlemleri Alışveriş Sepeti
+90 (216) 99 000 99 Kampanyalar Biz Kimiz?
Alan Adı Hosting Sunucu Marka SSL Projeler SSS Belgeler BTS Forum
Anasayfa » Yardım » APPLE / IOS Mail Kurulum Ayarları

APPLE / IOS Mail Kurulum AyarlarıiPhone cihazlarınızda IOS içerisinde gelen "Mail" programı ile alan adınıza mail hesabını nasıl açabileceğiniz anlatılmıştır. Aşağıdaki adımları uygulamanız halinde firmamızdaki alan adınızın yada hosting hizmetinizin mail hesaplarını açıp, mobil cihazınızda kullanım sağlayabilmenize olanak sağlar. 

1) iPhone cihazımızda "Ayarlar" bölümüne giriyoruz. Akabinde arama yerine yada aşağıdaki listeden "Mail" bölümünü buluyoruz.


2) Giriş yaptığımız Mail bölümünden "Hesaplar" bölümüne giriyoruz.3) Hesaplar altında "Hesap ekle" bölümüne giriyoruz.4) Hesap ekle sayfasında birçok mail sağlayıcısının logolarını göreceksiniz. En altta ise özel yapılandırma sağlayabileceğiniz "Diğer" seçeneğini göreceksiniz. Diğer bölümüne giriyoruz.5) Diğer seçeneğinde Mail altındaki "Mail Hesabı Ekle" diyerek devam ediyoruz.


6) Ad, E-posta, Parola ve Açıklama gibi alanları dolduruyoruz. Buradaki bilgilerin ne amaçla sorduğu aşağıdaki gibidir.

Ad: Mail gönderirken görünmesini istediğiniz isim.
E-Posta: Alan adınıza ait hangi mail hesabını açacaksanız o maili yazmalısınız.
Parola: Mail yönetiminden alacağınız mail hesabının şifresi
Açıklama: Boş bırakılabilir. 


7) Tüm alanları doldurduktan sonra bir sonraki adıma IMAP / POP seçimi alanına geçeceksiniz. IMAP olarak kurulumdan bahsedeceğiz. Aşağıdaki gibi doldurunuz.


8) Kaydet diyerek işlemlerimizi tamamlıyoruz.


9) Cihazınızın "Mail" uygulamasını açtığınızda eklemiş olduğunuz hesabı görebilirsiniz.


IOS cihazlarda bu şekilde kurulum işleminizi hızlıca gerçekleştirebilir ve maillerinize mobil cihazınızdan anında ulaşabilirsiniz.

Yöncü Bilişim
Hizmetlerimiz
Ücretsiz Servisler
Sosyal Medyada Biz
Hesap ve IBAN Numaraları Adres, Telefon ve Kroki Belgeler ve İzinler İnsan Kaynakları Referanslarımız İletişim Bilgileri Ücretsiz Üyelik Destek Sistemi Privacy Policy Sözleşmeler Hakkımızda Kadromuz SSS
Bedava .tk Uzantılı Domain VDS, VPS Sanal Sunucu WhatsApp Business API SSL Güvenlik Sertifikası Alan Adı API ve Bayilik Marka Tescil Hizmeti Web Tasarım Hizmeti Web Hosting Hizmeti Mail Hosting Hizmeti Yeni Alan Adı Kaydı Alan Adı Backorder Alan Adı Transfer Sunucu Kiralama
Hizmetlerde Online Yönetim Üyeler Arası Aktarım Alan Adı Transfer Kilidi A Record IP Yönlendirme Mail ve SMS Hatırlatma Whois Gizlilik Koruma Alt İsim Sunucu Oluşturma Hazır Uygulama Kurulumu Yapım Aşamasında Sayfası İletişim Bilgi Değiştirme DNS Yönlendirme URL Yönlendirme Satılık Sayfası Teklif Sayfası
Destek Merkezi: Yöncü Bilişim Çözümleri Ltd. Şti.
Tel: +90 (216) 99 000 99 - Faks: +90 (216) 344 18 90
Copyright © 2001 - 2024
Yöncü Bilişim Çözümleri bir OSBIL Markasıdır
Osbil Technology Ltd. - Serbest Liman Bölgesi
S.L.B.T. 447, No:435 Gazimağusa KKTC
Yöncü SSL