Üye İşlemleri Alışveriş Sepeti
+90 (216) 99 000 99 Kampanyalar Biz Kimiz?
Alan Adı Hosting Sunucu Marka SSL Projeler SSS Belgeler BTS Forum
Anasayfa » Üyelik, Ürün ve Hizmet Sözleşmeleri » SMS Hizmeti Kullanım Şözleşmesi

SMS Hizmeti Kullanım Şözleşmesi

1. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI VE KONUSU

YONCU.COM: OSBİL TECHNOLOGY LTD.
KULLANICI: Sisteme kaydını yapan ve YONCU.COM üzerinden hizmet almak için başvurmuş şahıs, kurum veya kuruluş
İşbu sözleşme SMS gönderim hizmeti için yukarıda belirtilen taraflar arasındaki ilişkiyi düzenler.


2. YONCU.COM HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

2.1 : YONCU.COM, KULLANICI 'nın SMS gönderimi yapabilmesini sağlayan yazılımsal alt yapıyı ve KULLANICI 'nın mesai saatleri içinde ulaşabileceği hizmet birimi ile teknik desteği sağlayacaktır.

2.2 : YONCU.COM, her ne sebeple olsun KULLANICI 'nın internet bağlantısında yada GSM operatörleri tarafında meydana gelebilecek arızalardan dolayı hizmetin aksamasından sorumlu tutulamaz.

2.3 : YONCU.COM yapacağı bakım, yedekleme işlemleri veya yeni yazılım ile cihazların devreye alınması esnasında meydana gelebilecek aksamalar kesinti olarak değerlendirilmeyecektir. Bu işlemler servis kullanımının en az olduğu zamanlarda yapılacaktır.

2.4 : YONCU.COM fiyat değiştirme hakkını saklı tutar. Zaman içerisinde fiyatlarda meydana gelebilecek değişiklikleri artış veya azalış olarak KULLANICIYA 'ya yansıtacaktır.

2.5 : YONCU.COM gerek gördüğü takdirde sözleşmenin içeriğinde düzenlemeler yapabilir.


3. KULLANICI'NIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1 : KULLANICI kendisine verilen her türlü bilgiyi (panel şifre, doküman vb.) başkalarıyla paylaşamaz ve bilgilerinin korunmasından tamamen kendisi sorumludur.

3.2 : KULLANICI SMS gönderim sistemini YONCU.COM için yada diğer kullanıcıların zararına olacak şekilde kullanamaz. Gördüğü yada tespit ettiği hataları YONCU.COM yetkililerine bildirmekle yükümlüdür. Sahip olduğu bilgi ve programları kullanarak erişim hakkı bulunmayan dosya veya programlara erişmemeyi, bu tarz bir sorundan dolayı herhangi bir problem yaratmamayı, KULLANICI kaynaklı oluşabilecek sorun ve problemlerde zararı karşılamayı taahhüt eder.

3.3 : KULLANICI tarafından hazırlanan tüm SMS metinleri 160 karakteri geçmeyecektir. Bu sınırı aşan metinlerin gönderilememesinden ve/veya eksik gönderilmesinden YONCU.COM sorumlu değildir.

3.4 : KULLANICI 'nın SMS gönderdiği GSM numaralarını yasal olarak elde ettiği kabul edilir. Bu konuda, YONCU.COM hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Yasal tüm sorumluluk ve yükümlülükler KULLANICI 'ya aittir.

3.5 : KULANICI, YONCU.COM ihmal ve kusurundan kaynaklanan sebepler dışında, gönderilen bilgilerin mesaj sahibine yanlış veya eksik gönderilmesinden veya Kısa Mesajların alıcıya isteği dışında gönderilmiş olmasından ve bu konularda 3. Şahıslar tarafından YONCU.COM yetkililerine yöneltilebilecek talep ve davaların asıl muhatabının kendisi olduğunu, bu konuda YONCU.COM yetkililerinin hiçbir sorumluluğu bulunmadığını kabul ve taahhüt eder.

3.6 : KULLANICI kullanmak istediği originatorleri (gönderici adı) belirlerken, ulusal marka, siyasi parti adı gibi tescil edilmiş olan her türlü ad, unvan ya da markaların kullanılmasının ancak bu ad, unvan ya da markaların hak ve imtiyaz sahiplerinin yazılı izniyle mümkün olacağını bildiğini ve bu alanda dini, siyasi ya da ayrılıkçı ifadelerin kullanılmasına izin verilmeyeceğini bildiğini, originatörden kaynaklanan uyuşmazlıklarda her türlü zarar ya da tazminat taleplerinin tek muhatabı olduğunu, YONCU.COM 'in uğrayacağı her türlü maddi ve manevi zararı karşılamakla yükümlü olduğunu ve YONCU.COM tarafından herhangi bir tazminat ödemesi halinde, kendisine rücü edileceğini kabul ve taahhüt eder.

3.7 : KULLANICI mesaj metni içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve ifadelerin içeriği hususunda, YONCU.COM hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını, bu çerçevede mesaj metni içerisinde yer alan ifadelerin; T.C. Kanunları ve yürürlükteki mevzuata, ahlaka, adaba, kamu menfaatine, kamu güvenliğine, T.C'nin bölünmez bütünlüğüne aykırılık teşkil etmeyeceğini, mesaj metninden kaynaklanan her türlü zarar ya da tazminat taleplerinin tek muhatabı olduğunu, YONCU.COM 'un uğrayacağı her türlü maddi ve manevi zararı karşılamakla yükümlü olduğunu ve YONCU.COM tarafından herhangi bir tazminat ödemesi halinde, kendisine rücü edileceğini kabul ve taahhüt eder.

3.8 : KULLANICI, kullanım sözleşmesinde yazılı kuralları kabul etmiş sayılır ve bu kurallara uymakla ve yapılabilecek değişiklikleri takip etmekle yükümlüdür.


4. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ VE FESHİ

İşbu sözleşmenin süresi KULLANICI 'nın YONCU.COM üzerinden hizmet aldığı süre kadardır. KULLANICI dilerse istediği zaman hizmet almayı kesebilir. YONCU.COM, KULLANICI ilişiğini kesmiş olsa bile yükümlülüklerinin ihlalinden doğabilecek nedenlerle uğrayabileceği zararlarının tanzimini KULLANICI 'dan talep edebilir.


5. UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. YONCU.COM adresi iletişim sayfasında belirtilen adrestir. KULLANICI adresi için kullanıcı hesabındaki adresi dikkate alınacaktır. Taraflar bu adreslerin aynı zamanda tebligat adresleri olduğunu kabul ederler. Bu adreslere yapılan tebligat geçerli sayılır.

Yöncü Bilişim
Hizmetlerimiz
Ücretsiz Servisler
Sosyal Medyada Biz
Hesap ve IBAN Numaraları Adres, Telefon ve Kroki Belgeler ve İzinler İnsan Kaynakları Referanslarımız İletişim Bilgileri Ücretsiz Üyelik Destek Sistemi Privacy Policy Sözleşmeler Hakkımızda Kadromuz SSS
Bedava .tk Uzantılı Domain VDS, VPS Sanal Sunucu WhatsApp Business API SSL Güvenlik Sertifikası Alan Adı API ve Bayilik Marka Tescil Hizmeti Web Tasarım Hizmeti Web Hosting Hizmeti Mail Hosting Hizmeti Yeni Alan Adı Kaydı Alan Adı Backorder Alan Adı Transfer Sunucu Kiralama
Hizmetlerde Online Yönetim Üyeler Arası Aktarım Alan Adı Transfer Kilidi A Record IP Yönlendirme Mail ve SMS Hatırlatma Whois Gizlilik Koruma Alt İsim Sunucu Oluşturma Hazır Uygulama Kurulumu Yapım Aşamasında Sayfası İletişim Bilgi Değiştirme DNS Yönlendirme URL Yönlendirme Satılık Sayfası Teklif Sayfası
Destek Merkezi: Yöncü Bilişim Çözümleri Ltd. Şti.
Tel: +90 (216) 99 000 99 - Faks: +90 (216) 344 18 90
Copyright © 2001 - 2024
Yöncü Bilişim Çözümleri bir OSBIL Markasıdır
Osbil Technology Ltd. - Serbest Liman Bölgesi
S.L.B.T. 447, No:435 Gazimağusa KKTC
Yöncü SSL